תחומי לימוד קבלה

לימוד קבלה מתחיל בהבנת היקום. העולם שלנו מורכב, מסובך ומלא אתגרים ולא תמיד אנו מבינים את דרכי היקום ושואלים עצמנו שאלות שאין לנו אפשרות לקבל עליהן תשובה, במסגרת המגבלות של התפיסה ושל המודעות שלנו.  אנו מקבלים את המציאות שבה אנו חיים כמציאות קבועה ואחידה, שקשה ואף בלתי אפשרי לשנות אותה.  זוהי תפיסה מגבילה ולא נכונה, שכן הקבלה עומדת לרשותנו ומעניקה לנו כלים לשינוי והעצמה! הקבלה זהו גוף ידע עתיק שמלווה את האנושות מימי קדם: ספר הזוהר טומן בחובו את סודות היקום ואת הידע שעומד לרשותנו כדי שנערוך שינויים בחיינו. 

זהו עולם רוחני עשיר שכולל כלים מדהימים,  שבאמצעותם נוכל ליצור לכולנו עולם טוב יותר, עולם טוב יותר לאנושות. עולם הקבלה הוא עולם שמי שמגיע אליו ומתוודע לממדים העמוקים שלו זוכה בכלי אמיתי שבעזרתו יוכל להגיע לשינוי עצמי, משפחתי וחברתי.

סדנאות קבלה כוללות חומר עיוני ומשלבות אותו עם עולם הרגש והרוחניות של כל אחד מהמשתתפים, לצד כלים שכלתניים להבנת סוגיות יומיומיות.

לחצו על אחד הנושאים שמעניינים אתכם כדי לקבל עליו מידע מפורט:  


קורס מלמדים


סדנאות והרצאות

המשמעות מאחורי לימוד קבלה

לימוד קבלה מאפשרים לכל אחד ואחת לבצע שינוי בחיים שלהם. שינוי עצמי העובד על השגת מטרות אישיות שאליהן אנו שואפים ושינוי הדרך שבה אנו מתבוננים ותופסים את החיים. כמו כן בסדנאות הקבלה לומדים כיצד להתמודד עם קשיים בזוגיות וכיצד לבנות מהם מערכת זוגית בונה וטובה לשני בני הזוג.

הכלים המועברים בסדנאות הקבלה נוגעים לכל תחומי החיים ומאפשרים לבנות תא זוגי ומשפחתי ולהתמודד עם חינוך הילדים והעצמת בני המשפחה.

באמצעות השינוי האישי שקשור לתורה העתיקה והעשירה, אפשר להביא את העולם למצב טוב יותר ולקדם את האנושות לחיים עם מודעות, הנעה פנימית וכבוד הדדי, חיים שבהם שולטים האור, השפע והשמחה.

כיצד מתחילים תהליך של לימוד קבלה?

לימודי קבלה של מרכז נופך מסודרים ונערכים באמצעות סדנאות קבלה למתחילים, סדנאות קבלה למתקדמים, כמו גם סדנאות ייחודיות לנושאים ספציפיים.

  • בסדנאות למתחילים נתוודע לעולם הזוהר ונכיר את הכלים שהוא מעניק לנו. ניעזר בכוח האותיות, נגיע למודעות שבעזרתה נוכל לשנות את המציאות שלנו ונקבע את השינוי כדרך חיים קבועה.
  • סדנאות הקבלה מביאות את המשתתפים בהם לרמת תודעה גבוהה ולהיכרות עם עולמות רוחניים שלא הכירו. כלים אלה מאפשרים לנו להכיר במציאות שנדמה כי היא מגבילה אותנו ותוחמת אותנו מבחינה אישית וחברתית.
  • לאחר הכרת המציאות המגבילה של כל אחד, נבין כיצד להגיע לעולמות רוחניים מקבילים, שמהם אפשר לשאוב ידע, כוח, אושר ושפע כדי לשנות את חיינו. 
סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות